כיצד למצוא את הטבעת המושלמת?

כל הטבעות יפות, זה פשוט לא יעזור. לפעמים אנחנו מסתכלים על הטבעות שלנו כאן בגולדן תכשיטים ופשוט לא יודעים איזה טבעת להמליץ לאיזו בחורה! אבל יש כמה דברים שכל אחת יכולה לעשות שיעזרו לה ליצור בראש איך הטבעת המושלמת עבורה נראית:

 • אם את מחפשת את הטבעת המושלמת לאצבע שלך- את צריכה קודם להתחיל עם המידה שלה
  ברוב חנויות התכשיטים היום את יכולה למצוא מכשיר שמודד מידה לטבעת, ואו לרשום את המידות של האצבעות שלך- או לזכור בע”פ במידה ויש רק מספר מועט של אצבעות עליהן את רוצה טבעת.
 • תחשבי על התכשיטים הקבועים שלך.
  אם אין לך שום צמיד, שרשרת או עגילים שאת נוהגת לענוד באופן קבוע- אין שום בעיה בהתאמה לטבעת. אבל אם יש תכשיטים שאת עונדת בקביעות, או אפילו טבעת אחרת, חשוב לדאוג שהטבעת החדשה שלך תתאים להם.
  לא ראינו הרבה נשים שמשלבות זהב צהוב וכסף למשל על אותה היד.
 • תחשבי לק
  זה נשמע מצחיק, כי לק זה הרי דבר שמחליפים. אבל יש נשים שתמיד נוהגות למרוח את אותו הגוון על הציפורניים ולכן מבחינתנו- הוא בדיוק כמו תכשיט. אם הלק האהוב עלייך הוא בגוונים של תכלת, יכול להיות שטבעת עם אבן בצבע ורוד- פחות תתאים לך.
 • חשבי אקססוריז
  הטבעות היום, בניגוד לפעם, מגוונות ומכילות הרבה יותר אלמנטים וסגנונות. אם תסתכלי לדוגמא על טבעת הכתרים שלנו (לשים לינק לטבעת בקטלוג) תוכלי וודאי להבין שאם יש לך תיק עם דוגמא של כתר עליו, או טייץ בסגנון- הטבעת תהווה בעצם התאמה מושלמת לאותו פריט!
 • כמה כסף את רוצה להוציא כרגע?
  כן, כסף הוא בהחלט שיקול. זה טוב ויפה שכל אחת רוצה טבעת מזהב טהור משובצת יהלומים, אבל אם זה לא כרגע בתקציב שלך- אז זו לא הטבעת המושלמת עבורך!
  בגולדן תכשיטים קיבצנו לכם מגוון רחב של טבעות, מחומרים שונים, גימורים שונים ועיטורים בשלל צבעים- כדי שכל אחת תוכל למצוא את הטבעת המושלמת עבורה!