מה ההבדל בין זהב לגולדפילד

99

גולדפילד הפך רשמית לטרנד אופנתי, ולא נראה שהוא הולך לחלוף בקרוב. כל אישה מחפשת טבעות גולדפילד, צמידי גולדפילד, או שרשראות גולדפילד. אבל מה זה בכלל גולדפילד?
גולדפילד, כשמו כן הוא, זהב ממולא. השכבה החיצונית של התכשיט עשויה מזהב, בעוד פנים התכשיט עשוי ממתכת אחרת, לרוב נחושת או פליז. תכשיטי הגולדפילד מכילים בין 2.5-5% זהב, מה שמספיק בהחלט לציפוי השכבה החיצונית של התכשיט.

ישנן שתי סיבות למה הזהב היא המתכת הכי נחשקת שיש: ברק ועמידות.
זהב הוא אחת המתכות העמידות ביותר, ולכן תכשיטים העשויים מזהב נוטים להחזיק יותר שנים מתכשיטים שלא. תכשיטי גולדפילד מכילים את הציפוי הקשיח של הזהב השומר על התכשיט מפני מכות וחבלות, אבל המילוי שלהם רך יותר- ולכן תהליך ההכנה שלהם מאפשר יותר “משחק” ויצירתיות. אחת הסיבות שתכשיטי הגולדפילד הפכו לכל כך פופולריים אצלנו בגולדן תכשיטים היא כי העיצוב שלהם הרבה יותר קל- ולכן ניתן ליצור טבעות ושרשראות מעוצבות ומיחדות יותר.

הזהב גם ידוע בברק שלו. שחלקו נובע מהרכב המתכת וחלקו נובע מהעובדה שפשוט קל לנקות אותו. מהבחינה הזאת תכשיטי הזהב ותכשיטי הגולדפילד הם היינו הך- היות והשכבה המבריקה היא השכבה החיצונית.
השוני היחיד בעצם בין זהב לגולדפילד, מלבד הרכב המתכות- הוא המחיר. בעוד תכשיטי זהב יכולים לעלות מאות, אלפי ועשרות אלפי שקלים, תכשיטי הגולדפילד מתחילים ממחירים של מאה שקלים. חסכון אדיר למי שאוהבת לקנות הרבה תכשיטים בסגנונות שונים, ולשלב כל יום תכשיט אחר בהופעה שלה.

אם תסתכלו על מגוון התכשיטים שלנו באתר תוכלו לראות שיש לגולדן תכשיטים פריטים רבים העשויים מגולדפילד. היופי, הברק, העמידות, ובעצם כל היתרונות- במחירים הרבה יותר משתלמים מאשר זהב אמתי! אנחנו לרגע לא מזלזלים בתכשיטי הזהב, אלא רק אומרים, שאם את מחפשת לקנות את הטבעת המושלמת, השרשרת הבאה שלך או עוד צמיד לאוסף- גולדפילד זו בהחלט אופציה ראויה לתכשיט אופנתי, יפהפה ובמחיר שכל אחת יכולה להרשות לעצמה!

אנחנו מזמינים אותך להסתכל בקטלוג שלנו בגולדן תכשיטים ולספר לנו- איזה תכשיט הכי קסם לך?